top of page
studio-projektow-ilustracje-malowane-wzory-malowane-akwarela.jpg

Nasze portfolio

Od wzorów przypominających misterną pracę hafciarki po ilustracje, których nie powstydziłyby się najpiękniejsze książki dla dzieci. Różnorodne zlecenia, zawsze ten sam wzór na udaną współpracę.

Zaczynamy od partnerskiej rozmowy.
 
Poznaj nasze realizacje.

Balony-wzor-malowany-yeju-projektant-wzorow.jpg

Wybrane projekty:

"Zaufanie i kojący dziecięcy świat"

Yeju, jakie pieluszki mogą być piękne! – aż chciałoby się powiedzieć. Świeże, estetyczne printy pobudzające dziecięcą wyobraźnię i wrażliwość to nasze zadanie przy współpracy z tą produkującą wielorazowe pieluszki marką. Dla Anny Baranowskiej rysowałyśmy ręcznie całe kolekcje wzorów. Rozumiemy się doskonale – znamy jej poczucie smaku, nie pytamy już o inspiracje. Same obserwujemy rynek i proponujemy patterny, które świetnie komponują się z klimatem jej marki.

49.jpg

"Czyli za co kochamy wzornictwo?"

Doskonale pamiętamy tę współpracę. Początek pandemii, lockdown, szaro buro, ni to zima, ni to przedwiośnie. A my dostałyśmy zlecenie na róże i goździki, które miały rozkwitnąć na wiosennej kolekcji takich samych ubrań dla mamy i córki. Wzór był w całości rysowany na tablecie graficznym. Chyba nie musimy mówić, ile energii i nadziei dało nam wtedy jego tworzenie? I właśnie to kochamy we wzornictwie – to, że daje radość nie tylko finalnym odbiorcom. Ale i nam. I to jaką!

roze-wzor-takie-same-pl-projektant-wzorow-wzory-na-zamowienie.jpg
43.jpg

"Współpraca jak z bajki"

bomela-wzor-mala-panda-projektant-wzorow.jpg
jagodki-marka-odziezowa-projekt-ikony-projekt-haftow.jpg

Paws and tails

"Słodkie życie na czterech łapach"

Printy dla małych psich trendsetterów? Wchodzimy w to! Kiedy zgłosiła się do nas Kaja Bałdyga ze swoim pomysłem stworzenia cukierkowych akcesoriów dla najmniejszych ras psów, od razu poczułyśmy się jak opiekunki przesłodkiego yorka. I zaczęłyśmy zastanawiać się, jak dodać mu jeszcze +100 do uroku. Powstały pierwsze produkty na rynek brytyjski, które zwykłe spojrzenia przechodniów podczas spacerów z pupilem zamieniają w zachwyt w oczach.

69.jpg
wzory-metrazowe-do-druku-projetant.jpg

"Wyczulenie na przebłyski"

Firma w której pracuje Pani Kasia Kozieł produkuje pościel i tworzy kolekcje na jeden sezon do przodu. Wymaga to od nas wyszukiwania zajawek i przebłysków, które w niedalekiej przyszłości staną się trendem. Obserwujemy, co w świecie piszczy, ćwiczymy intuicję i wyłapujemy to, co czeka za horyzontem. I tak już od 1,5 roku wyprzedzamy trendy i tworzymy serie wzorów na kołdry i poduszki. Na dzień dobry.
projektant-wzorow-na-posciel-poscielowe-przescieradlo-duvet-designer1.jpg
projektant-wzorow-na-posciel-poscielowe-przescieradlo-duvet-designer2.jpg

"Siła detalu"

 

Agata Kubicka z Dama Couture wiedziała doskonale, czego chce: wzoru, który będzie dziełem sztuki. Inspiracją była klatka dla papug, a naszym zadaniem stworzenie malowanej imitacji gęsto tkanego haftu. Diabeł tkwi w szczegółach, choć bliższe nam jest powiedzenie, że tak naprawdę to siła tkwi w szczegółach. Wielotygodniowa cierpliwa praca nad nimi zaowocowała piękną dopracowaną do perfekcji spódnicą couture. I mnóstwo nas nauczyła!

2.jpg
1.jpg
bombela-wzor-mala-panda-projektowanie-ilustracji-na-materialy.jpg

Pani Ola z Bombeli uwielbia autorskie wzornictwo i wzory na dziecięce ubrania zamawia wyłącznie u polskich projektantów. Stworzyłyśmy dla niej rudą pandę, która rozsiadła się wygodnie na dziecięcym dresie, ale nie powstydziłaby się jej pięknie ilustrowana książka dla dzieci. Wzór powstał jako jeden z elementów kolekcji, do współtworzenia której zaproszono różnych polskich projektantów.

jaqodki-ikony-zwierzat-lesnych-projektowanie-ilustracji-dla-dzieci-wektorowej1.jpg
jaqodki-ikony-zwierzat-lesnych-projektowanie-ilustracji-dla-dzieci-wektorowej1.jpg

"Moda na edukcję żywieniową!

Joqodki mają misję dla młodych smakoszy! Ta młoda polska marka patrzy na problem nadwagi i otyłości wśród polskich dzieci i kieruje produkty do młodych rodziców z przesłaniem - "Moda na edukację żywieniową".
Warto ją promować, a przedszkole to świetny czas na wyrobienie zdrowych nawyków żywieniowych. Ikony zwierząt leśnych, które dla nich zaprojektowałyśmy promują jedzenie warzyw, ale nie tylko - do zestawu odzieży z pięknymi haftami dostaniecie u nich książeczkę z leśną opowieścią edukującą żywieniowo, kolorowankę oraz mini kredki drewniane. Cel to nauka przez zabawę 🤎

W Twoich produktach też możemy zaczarować najpiękniejsze opowieści

 

...albo wywołać pozytywne wibracje czy sprawić komuś radość.

Poznaj nasze specjalności i zobacz, co możemy dla Ciebie stworzyć.

Zrealizowane projekty:

bottom of page