top of page

Jak pracujemy?

Nasz wzór na udaną współpracę:

Jak krok kroku wygląda u nas projektowanie autorskich wzorów? Lubimy ten proces porównywać do wspólnej twórczej podróży. Za każdym razem innej, a jednak według podobnego wzoru. Oto i on!

projektant-wzorow-na-tekstylia (8).JPG

Gdzie i którędy?

1

Na początku w briefie określasz charakter i przeznaczenie wzoru, a także docelową grupę wiekową i Klienta. A potem zamieniamy się w słuch. Opowiadasz nam o swojej marce. Oglądamy razem Twoje inspiracje. Nasycamy się Twoimi pomysłami i filtrujemy je, aby nadać projektowi główny kierunek.

Do plecaka wrzucamy mapę

Kiedy już wiemy, gdzie zmierzamy, przygotowujemy moodboard, czyli kartę inspiracji do projektu, w której znajdują się zajawki do wzoru, jego kolorystyka, charakter, technika wykonania. To taka nasza mapa, którą wysyłamy Ci do akceptacji i czekamy na feedback.

W dobrą stronę?

Zaczynamy! Od teraz potrzebujemy ok. 2 tygodni. Na tablecie lub papierze rysujemy pierwsze elementy, a w przypadku wzorów malowanych: szkicujemy, malujemy, skanujemy i czyścimy. Upewniamy się, czy idziemy w dobrym kierunku – wysyłamy Ci pierwsze elementy do konsultacji.

Łapiemy wiatr w żagle

Jeśli Ci się spodobają, projektujemy dalej. Składamy wzór w całość w 1 lub 2 wersjach wraz z wizualizacjami produktów i przesyłamy Ci do akceptacji. Masz prawo do 3 zestawów poprawek. Ale jeśli 4-ty doprowadzi nas do celu, to też go wykonamy w cenie.

Twój projekt wzoru na tkaninę jest gotowy! Wysyłamy Ci go w 2-3 różnych wielkościach w skali 1:1 do wydrukowania na domowej drukarce w formacie A4. W ten sposób dopasowujemy wielkość wzoru. Kiedy już ją dopracujemy, przygotowujemy pliki dla drukarni i opisujemy je. Jeśli są potrzebne specyfikacje kolorystyczne w Pantone – tworzymy je. Wrzucamy pliki na serwer lub wysyłamy do Ciebie na spersonalizowanych nośnikach.

Cel osiągnięty!

2

3

4

5

Potrzebujesz kupić wzór już teraz

Zobacz co mamy w sklepie 

Zależy Ci na czasie?

Zaloguj się do naszego katalogu i obejrzyj gotowe wzory

Skontaktuj się z nami, by stworzyć wzór

Napisz do nas lub zadzwoń

bottom of page