- Daria -

pattern designer, graphic designer, artist

- Sylwia -

prints designer, graphic designer, photograph

- Dominika -

prints designer, graphic designer, draftsman

Please reload

Poprzez kreowanie otaczającej nas rzeczywistości staramy się przekazać naszym klientom pasję, wiedzę i miłość do wzorów na tekstylia, dzięki którym odnajdujemy radość w zwykłych, codziennych czynnościach, i potrafimy cieszyć się każdą chwilą.

Ukończyliśmy różne kierunki studiów, ale łączy nas wspólna pasja do grafiki. Reprezentujemy różne spojrzenia, które uzupełniają się, tworząc kreatywną

i twórczą przestrzeń do pracy. Projektant nadruków musi mieć specyficzne podejście do grafiki komputerowej.

My znamy potrzeby rynku tekstylnego i dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać prawie każdemu zleceniu. Nasz projektant wzorów zawsze Państwu doradzi!

 

Zawsze cieszymy się z powracających Klientów i dokładamy wszelkich starań by współpraca, którą nawiązujemy, była miło wspominana. Wspólnie staramy się kreować dla Państwa te najtrafniejsze pomysły, z których później powstają indywidualne projekty grafiki, a następnie produkty w postaci odzieży.

Każda nowa inicjatywa jest dla nas motywacją do tworzenia coraz to lepszych projektów graficznych na odzież w oparciu o potrzeby Państwa i oczekiwania rynku. Robimy wszystko, by pasja spotkała się z jakością, a wzory na tekstylia w Łodzi stały się ponownie rozpoznawane w całym kraju.

"Mistrzostwo świata w odkrywaniu i projektowaniu pasji i wizji naszych partnerów i pracowników przez budowanie trwałych relacji biznesowych”.

To misja drukarni tekstylnej Sampro, której jesteśmy częścią. My wierzymy, że przez to kim jesteśmy i jakich wyborów dokonujemy, możemy zmienić nie tylko siebie, ale i świat. Uważamy, że uwalniając własną kreatywność, inspirujemy innych do twórczych działań, do bycia bardziej szczęśliwymi i zadowolonymi z życia.

  • Instagram - Biały Krąg
  • Biały Facebook Ikona
  • Biały Pinterest Ikona

Masz pytania? Zadzwoń!

STUDIO PROJEKTÓW
projekty graficzne na tekstylia
wzornictwo tekstylne
ul Pocztowa 13
95-054 Ksawerów
 
info@studioprojektow.com.pl
+48 42 227 49 86
+48 603 870 703

© 2018 by studioprojektow.com.pl