top of page
autorskie-ilustracje-studio-projektow-polskie-studio-kreatywne-projektowanie-ilustracji-i-

Kontakt

Opowiedz nam o tym, jakiego wzoru potrzebujesz.
Nie masz pomysłu? Spokojnie. Razem go znajdziemy. Projektowanie wzorów na tkaniny to nasza specjalność.

 • Czarny Instagram Ikona
 • Czarny Facebook Ikona

Telefon:

 

T: 42 227 49 86

T: 603 870 703

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek

8 - 16

STUDIO PROJEKTÓW WZORÓW

ul. Pocztowa 13

95-054 Ksawerów

info@studioprojektow.com.pl

Formularz kontaktowy
Prześlij plik

Wpisane powyżej dane osobowe będą przetwarzane przez P.P.H.U. SAMPRO Wojciech Samołyk, ul. Pocztowa, 13, 95-054 Ksawerów NIP 725 001 14 22, w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie.

Zgody RODO

Dziękujemy za przesłanie!

Masz pytania?

Gdzie zamówić wzór na tkaninę? Czy projektowanie patternów jest...

Masz pytania? Oto odpowiedzi na te najczęściej zadawane.

Wolisz kontakt bezpośredni? Śmiało. Dzwoń, pisz, pytaj.

Projektowanie wzorów na tkaniny. 

 • Ile trwa zrobienie wzoru?
  Sam proces tworzenia trwa ok. 2 tygodni. Zanim jednak zaczniemy, rozmawiamy o Twojej firmie, grupie docelowej, oczekiwaniach i pomysłach. Tworzymy kartę inspiracji i projektujemy pierwsze elementy wzoru, które przesyłamy Ci do konsultacji. Jeśli Ci się spodobają, projekt całości zajmie nam właśnie 2 tygodnie. O tym jak krok po kroku powstają kolekcje wzorów na tkaniny, przeczytasz w zakładce "Jak pracujemy". Podsumowując, projektowanie patternów od pierwszego kontaktu do gotowego pliku trwa zwykle kilka tygodni. Jeśli zależy Ci na konkretnym terminie realizacji, najlepiej skontaktuj się z nami z wyprzedzeniem.
 • Co z mojej strony będzie potrzebne do przygotowania wzoru?
  Tak naprawdę wystarczą: Informacje o Twojej marce i grupie docelowej, abyśmy poznały charakter i przeznaczenie wzoru. Inspiracje i grafiki, które Ci się podobają – one pomogą nam się wczuć w Twój gust i klimat projektu. Wyślemy Ci brief dotyczący obu zagadnień. Po zapoznaniu się z nim jeszcze porozmawiamy – po to, aby projekt jak najlepiej odwzorowywał Twoje pomysły.
 • W jakiej formie otrzymam wzór?
  Zaakceptowany wzór otrzymasz w kilku rodzajach rozszerzeń plików, wraz z wizualizacjami produktów. Wcześniej - przed przygotowaniem plików drukarskich wyślemy Ci wzór w skali 1:1 do wydrukowania na domowej drukarce w formacie A4, aby dopasować jego wielkość. Po jej uzgodnieniu przygotowujemy pliki do druku i odpowiednio opisujemy. Jeśli jest potrzeba, robimy też specyfikacje w kolorach Pantone. Pliki umieszczamy na serwerze lub wysyłamy do Ciebie na płycie DVD czy – za dodatkową opłatą – na pendrivie.
 • Jaką licencję mam wybrać?
  Udzielamy 3 typów licencji: Licencja niewyłączna – od razu po stworzeniu wzoru mogą go kupić także inni nasi klienci. Licencja wyłączna – masz wyłączne prawo do wzoru przez 2 lata, później możesz go kupić na własność na atrakcyjnych warunkach. Wzór na własność – wzór jest tylko Twój, bez żadnych ograniczeń czasowych. Z naszej strony polecamy zakup wzoru na własność. Unikatowy wzór zawsze podnosi wartość produktu. W razie potrzeby możesz go też modyfikować, ponieważ tylko w tej opcji udostępniamy pliki otwarte na edycję. Więcej o tym, dlaczego warto wybrać wzór na własność, przeczytasz w pytaniu nr 5.
 • Dlaczego warto zamówić wzór na własność?
  Wzór na własność, który jest przygotowywany tylko dla Ciebie, możesz wykorzystywać bez żadnych ograniczeń czasowych. Warto go zamówić, bo unikatowy print zawsze podnosi wartość produktu i sprawia, że jest bardziej atrakcyjny dla klientów. Bardzo często jest jednym z najważniejszych elementów strategii produktu i dlatego warto zabezpieczyć się przed tym, że inny przedsiębiorca użyje go na swoich produktach. Pozostałe dwa typy ochrony – licencja wyłączna i niewyłączna – nie dają takiej gwarancji. Dodatkowo print, który zakupisz na własność, możesz w razie potrzeby modyfikować. W pozostałych typach licencji pliki są udostępniane w opcji zamkniętej na edycję. O tym, że trend unikalności ma się świetnie, świadczy najlepiej fakt, że obecnie już aż 74 % naszych klientów zamawia u nas wzory na własność.
 • Jaką ilość poprawek mogę wnieść?
  W cenie przysługują Ci trzy cykle poprawek (każdy cykl składa się z kilku komentarzy do przesłanego projektu). Ale nie trzymamy się tego sztywno – jeśli czwarta seria poprawek będzie już tą wisienką na torcie, to także ją wykonamy.
 • Czy możecie pomóc w przedruku wzoru na tkaninę?
  Pewnie! Jesteśmy częścią drukarni tekstylnej Sampro. To w niej zresztą stawiałyśmy pierwsze kroki, tak więc proces druku i specyfikę konkretnych tkanin znamy od podszewki. Jeśli zastanawiasz się, gdzie zamówić projekt wzoru na tkaninę wraz jego przedrukiem, jesteśmy do usług.
 • Czy zajmujecie się produkcją odzieży?
  Tak, tym zajmuje się drukarnia tekstylna Sampro, której jesteśmy częścią. Duże doświadczenie w produkcji ubrań oraz kompleksowa realizacja usługi to jej wyróżniki. Potrzebujesz sprawdzonego wykonawcy? Daj nam znać – przeprowadzimy Cię przez cały proces.
 • Czy będę mógł dowolnie skalować wzór?
  Tak, w przypadku zamówienia grafiki wektorowej, wzór możesz skalować dowolnie. Ten typ grafiki możesz powiększać, pomniejszać lub zmieniać jego proporcje bez żadnej utraty na jakości. Obraz wciąż będzie ostry i wyraźny. Pliki wektorowe przekaujemy w opcji wzoru na własność.
 • Szukam plastyka do kolekcji wzorów – czy możecie mi pomóc?
  Oczywiście, tworzymy też kolekcje wzorów na tkaniny. Możesz u nas zamówić pojedyncze wzory bądź całą serię. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zaprojektować - zobacz ofertę.
 • Czy mogę z Wami podpisać umowę?
  Oczywiście. Umowy podpisujemy na licencję wyłączną, oraz wzór na własność. W tej drugiej, przenosimy na Ciebie prawa autorskie majątkowe do wzoru.
 • Czy otrzymam fakturę?
  Oczywiście. Otrzymasz fakturę VAT, lub rachunek w postaci paragonu fiskalnego.
 • Czy mogę rozliczyć sie w EUR?
  Tak. Możemy wystawić fakturę w euro. Dla firm z krajów wewnątrz UE, wystawiamy faktury z 0% VAT. Dla firm z UK również.
bottom of page